ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
  • بخش های جدید بیمارستان حضرت فاطمه(س) تهران با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

نوبت دهی تلفنی

جهت گرفتن نوبت برای کلنیک ویژه فوق تخصصی بصورت تلفني باشماره هاي  88108128  یا  88108127 ویا شماره تلفن مرکز 88717272 داخلی 2تماس بگيريد.

زمان ملاقات با بیماران

زمان ملاقات بيماران همه روزه از ساعت 15 الي 16 مي باشد

راه های تماس

راه هاي تماس با ما : تهران -یوسف آباد -خيابان اسدآبادي -خيابان 21-شماره تماس بامرکز88717272

مدارک مورد نیاز

مدارکی که بیماران می بایست همراه خود بیاورند :

۱ - پاسپورت بیمار جهت انجام پذیرش و شناسایی وی.

۲ - به همراه داشتن گزارشات رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن ، ام آر آی و آزمایشات قبلی، جهت ارائه به پزشک بمنظور بررسی پرونده پیشین و روند درمان بیماری پیش از حضور در ایران.

بیمارانی که جهت حضور در بیمارستان، پیش از آمدن به ایران هماهنگی لازم را با واحد توریسم درمانی داشته باشند، اسامی، مشخصات و نام پزشک معالجشان در لیست بیماران خارجی ثبت می شود، به محض ورود به بیمارستان و انجام مراحل پذیرش، با پزشک مربوطه ملاقات داشته و پس از ویزیت و گرفتن مشاوره، در صورت نیاز به جراحی، هماهنگی لازم با بخشهای مربوطه صورت می پذیرد و بیمار بدون معطلی روند درمان را آغاز می نماید.

در صورتیکه بیماران خارجی بدون اطلاع و هماهنگی قبلی به بیمارستان مراجعه نمایند، دپارتمان پذیرش بیماران بین الملل در اسرع وقت هماهنگی های لازم را جهت انجام ویزیت پزشک و شروع روند درمانی بیمار انجام میدهد.

شایان ذکر است، در طول مدتی که می بایست بیمار در بیمارستان بستری باشد، کارشناس توریسم درمانی به طور روزانه به وی مراجعه نموده و از مناسب بودن شرایط او اطمینان حاصل می نماید. در این زمان چنانچه بیمار به چیز خاصی احتیاج داشته باشد آن را با کارشناس توریسم درمانی در میان می گذارد و یا چنانچه بیمار، پرستاران و پزشک نیاز به ترجمه داشته باشند به کمک کارشناس توریسم درمانی با هم ارتباط برقرار می کنند و بدین ترتیب کلیه امور مربوط به پروسه درمانی یک بیمار خارجی توسط این واحد تسهیل می گردد.

شماره تماس ریاست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت : ۸۱۴۵۴۷۸۱- 021

پذیرش بیماران خارجی

پذیرش بیماران خارجی :

بیماران خارجی در بدو ورود به بیمارستان به قسمت پذیرش بیماران خارجی واقع در ساختمان اداري هدایت می شوند. با توجه به حضور مترجم در بیمارستان، بیماران مشکلی در خصوص انجام مراحل پذیرش نخواهند داشت. چنانچه بیمار برای اولین بار به بیمارستان مراجعه نموده باشد، تمامی مشخصات وی با توجه به پاسپورت در سیستم ثبت می گردد، در صورتیکه مراجعات قبلی داشته باشد، مشخصات از پیش ثبت شده ی بیمار، بطور دقیق چک شده و در صورت نیاز, تغییرات اعمال می گردد.

امکانات رفاهی سوئیت ها

امکانات رفاهی سوئیت ها :

خط تلفن مستقیم، تلویزیون و شبکه های ماهواره ای، اینترنتWiFi ، یخچال، کمد، سرویس بهداشتی و حمام مستقل، تخت کنترل دار(دیجیتالی)، زنگ احضار پرستار، کاناپه تختخواب شو جهت استفاده همراه بیمار، مهماندار مستقل،امکان انتخاب منوی غذا و ...

دپارتمان پذیرش بیماران بین الملل در ساختمان  اداري می باشد. بیماران خارجی که جهت درمان و جراحی به بیمارستان مراجعه می نمایند در این قسمت پذیرش می شوند و در صورت تمایل به بستری شدن در بخش 2 پس از انجام مراحل پذیرش در یکی از اتاق  ها سکونت می یابند.

ویژه گی های بخش

ویژگی های بخش :

این بخش دارای 2اتاق يك تخته در بخش 2  است که جهت بستری بیماران خارجی در نظر گرفته شده است. بیماران با انواع جراحی ها ي زيبايي  و ترميمي مي توانند در این بخش بستری شوند.

شایان ذکر است که علاوه بر پذیرش و درمان بیماران توریسم، همراهان ایشان نیز مجاز به سکونت در این اتاق می باشند.

علاوه بر اتاق هاي بخش 2  3 سوييت نيز پذیرای بیماران خارجی می باشد.

زیر مجموعه ها

نقشه دسترسی مرکز

چه كسي آنلاين است؟

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم